| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu cum sa dezactivez o setare de la google pe telefon. Mi a aparut notificare daca vreau sa activez nu stiu ce, am tot dat nu, dar ultima data din greseala am activat o. Si acum de fiecare data cand deblochez telefonul imi intra direct in aplicatia google de cautare si am si google assist activat si tot am cautat, dar nu gasesc unde sa dezactiveaza.

2 răspunsuri:
| Claudiuiionel a răspuns:

Daca vrei sa dezactivezi notificarile du-te la settings-->site settings-->All Sites-Selectezi Site-ul dorit -->Permissions-Block

| Nelamuritul a răspuns (pentru Claudiuiionel):

Vreau sa nu mi se mai deschida google de fiecare data cand deblochez telefonul.