| sMecki1000 a întrebat:

Nu stiu daca asta e categoria corecta dar am nevoie de ajutor urgent. Mi-am instalat norton 360 am dat update si mi-o cerut restart. Am dat restart update-ul merge insa cand dau click dreapta si ma aflu pe desktop, adica daca vreau sa dau un refresh dau click dreapta imi apare ca se incarca si imi apare "Windows Explorer has stopped working" ce sa fac va rog ajutor!

3 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Eu folosesc norton internet security de 5 ani si nu am avut probleme. dintre produsele norton tu ai ales sa instalezi produsul cel mai slab.
ce windows folosesti?
norton 360 l-ai descarcat din pagina symantec sau din alta?
e un produs norton original sau cu crack?

| sMecki1000 explică:

Multumesc amandurora. Am rezolvat. Pur si simplu am dezinstalat Norton, si mi-am instalat PC Cleaner. Am dat la scan si mi-o gasit o gramada de errori am dat pe fix all, restart si acum merge tun!

| mititelumarius a răspuns:

Dezinstaleaza Norton si instaleaza NOD32 Antivirus. Consuma resurse medii si este eficient.