| Bratosin_Diana_2001 a întrebat:

Puteti sa-mi spuneti ce sa fac? Am apesat butonul de volum in loc de power cand am vrut sa aprind tableta! Iar acum vibreaza incontinuu si nu se aprinde deloc! Heelp pleasee

Răspuns Câştigător
| MihaelaDart a răspuns:

Nu prea are legatura, posibil ca tableta ta sa fi fost descarcata si sa nu fi observat tu. Incearca sa o pui la incarcat si las-o cam jumatate de ora fara sa umbli la ea, dupa aceea incearca sa o redeschizi normal. Si eu am tableta si gresesc cele doua butoane de a deschide, desi chestia asta nu mi s-a intamplat niciodata. Posibil sa nu fi observat tu ca bateria este pe terminate. Daca nu merge nici asa, asteapta raspunsul celorlalti de pe TPU sa iti spuna parerile lor.

| Bratosin_Diana_2001 explică (pentru MihaelaDart):

Am facut chestia asta din greseala, dupa ce am scos-o de la incarcat... avea 80%

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Scoate bateria (daca se poate) si apoi o pui la loc si o incarci.

| Bratosin_Diana_2001 explică (pentru Salontanul):

O sa incerc sa o bag la incarcat din nou

| danutzu96 a răspuns:

Spune si modelul. Daca e chinezarie (wink, serioux, utok, etc) e de inteles.

| Bratosin_Diana_2001 explică (pentru danutzu96):

Allview

| danutzu96 a răspuns (pentru Bratosin_Diana_2001):

Am uitat sa mentionez si Allview pe lista. La garnatie cu cu ea (daca mai are ).