| Varatic_Alex_1995 a întrebat:

Ro
Am o problema enorma pe care as vrea s-o rezolv.
Am o tableta, cu root. Și am descarcat o aplicatie, freedom, cu care poti pui bani in orice joaca, un fel de cheat universal. Aplicatia aceasta nu-i pe google play store. Am deschis aplicatia si am incercat sa pun niste bani intr-o joaca, Clash of clans. Tranzactia era in curs, cand am imcercat sa descarc o joaca de pe google play, am intrat in g play, si deodata spunea ca nu este nici o conexiune. Wi-fi.ul era pornit, internetul lucra, dar nu mergea g play. :-(. Am dat restart la tableta, s-au sters toate aplicatiile. Cand am dat sa pornesc google play, sa vad daca lucreaza, mi-a cerut sa ma registrez cu accountul google. Am pus mailul si parola, si cand colo, imi spune ca nu este o conexiune sigura de date la server, desi wi-fi lucra perfect, dupa cum am mai spus. Daca ar putea cineva, sa ma ajute, macar sa incerce, vaaaaa roooooog! :-( Sunt foarte necajit...
Acord funda!

Răspuns Câştigător
| Adminul000 a răspuns:

Nu e vina routerului cred ca e vina aplicatiei

| Varatic_Alex_1995 explică (pentru Adminul000):

Ai dreptate, da cum pot rezolva asta?

3 răspunsuri:
| aideplmaideplm a răspuns:

Incearca sa resetezi routerul wi fi cu un ac

| Varatic_Alex_1995 explică (pentru aideplmaideplm):

L-am resetat deja, si nimic, pentru ca wi-fi.ul merge, dar google playul nu!