| lovemyname a întrebat:

Sa dau un Samsung Galaxy S2 in stare buna cutoate accesoriile....pe un iPhone 3gs 16gb cu ios 6 aproape nou si 150 lei diferenta?
Multumesc!

10 răspunsuri:
| 000MadMAX000 a răspuns:

3GS e un telefon praf, nu se merita nici daca avea 64gb(nu exista da ziceam asa) pentru ca e foarte slab cu un procesor de doar 600mhz pe langa dual core de 1.2 ghz a lui s2, ram are 256mb iar s2 are 1 gb ca sa nu mai zis de display si camera si altele, nu se merita sub nici o forma, nici cu o diferenta de 300 lei, nu fa prostia sa il dai

| lovemyname explică:

Am facut schimbul, sunt foarte multumit de telefon, are ultimul soft ios 6.1.2,merg toate jocurile noi aparute

| greyhound a răspuns:

Nicidecum, ai face cea mai mare tampenie

| Predator30 a răspuns:

Da eu zic ca merita, acum e alegerea ta...O zi faina!

| Lionsgate a răspuns:

Nu merita, da cvrea fara bani iphone nu-s as arezistente, a avut un vecin si in 2 ai ia cedat tot i scrtia la elhappy

| ORDKEO a răspuns:

Nu merita.

| hashu1985 a răspuns:

Eu unul sunt fan Apple...dar n-as da totusi un S2 pe un 3GS, chiar si cu diferenta de 150 ron.Gandeste ca S2 e cam generatia lui iphone4 atat ca performante cat si ca pret.Acum gandeste logc daca ti-ar da cineva un iphon 4 pe un 3GS+150 ron...eu zic ca n-ai sa gasesti.

| strangesura a răspuns:

Nu se merita. S2 este in aceeasi clasa cu 4s. Eu zic sa il tii, plus ca iphone are sute de limitari software

| nick29 a răspuns:

Nu merita! Daca era de 32 gb merita! Funda?