| alexandru5678 a întrebat:

Salutare TPU, Spuneti-mi un telefon pana in 700 de lei destul de bun. Adica cu procesor bun baterie buna si camera la fel. Am gasit unul cu 3 gb ram 4100 mAh, 13 camera si 32 gb stocare. Daca gasiti lasati-l aci. Ms

7 răspunsuri:
| Viitorulapropiat a răspuns:

Eu iti recomand acest Huawei p8 lite.
https://m.emag.ro/telefoane-mobile/pret,intre-500-si-1000/c?ref=list
Pe eMAG găsesti mai multe.

| Cristian0015 a răspuns:

Samsung j5, eu am modelul 2015 si am dat 800 lei nou acum un an

| criss8585 a răspuns:

Allview X3 Soul Lite şi lista continuă...caută pe site-ul celor de la Emag şi vei găsi destule oferte la 700 de lei.

| alexboss2020 a răspuns (pentru criss8585):

Asta e telefonul meu e foarte bun are 3gb ram si pozele mai ales afara sunt impecabile!

| Ell129 a răspuns:

Samsung Galaxy J1. Costa în jur de 400 lei