| FlorinCiokan a întrebat:

Salutare TPU, Spuneti-mi urgent care e cel mai bun procesor : Intel Celeron Quad Core vs Intel Dual Core vs Intel i3? Dar dintre Quad Core si Dual Core? Multumesc, Funda celui mai bun raspuns!

7 răspunsuri:
| AtomiculXXX a răspuns:

Intel Celeron Quad Core

| amazonul11 a răspuns:

Ba nu te lua dupa asat te fraiereste i-ati un i3 este cel mai bun ditnre astea 3 dual corul este de **** foarte mare nute poti juca nimic (aproape)pe el deci cel mai bun e i3 sau daca nu quad corul

| bybybby a răspuns:

Quade core! Crede-ma pe cuvant! Dupa care e i5 si i7!

| Andrei0027 a răspuns:

Dupa parerea mea cel mai bun procesor este procesorul Dual Core, dar de obicei iti dai opinia despre un procesor de functiile pe care le ceri tu fiindca, de exemplu cel Dual Core este foarte bun pentru jocuri si aplicatii!

| K0sti a răspuns (pentru Andrei0027):

Parerea ta este foarte proasta! Cum poti sa compari un Quad cu un Dual?

| FlorinCiokan explică (pentru K0sti):

Ce raspuns e asta ma? Eu am intrebat care e mai bun

| K0sti a răspuns (pentru FlorinCiokan):

Ma esti cu tactu, nu cu mine! Si nu ti-am raspuns tie! Nu ti-am raspuns dintr-un motiv foarte simplu! Ai Google, foloseste-l!