| CraciunAlex0620 a întrebat:

Salutare TPU, stie cineva de unde as putea descarca wallpapelu-ri pentru Samsung galaxy a71, stiti voi, are infinity o display cu camera aia sus in centru si as vrea niste fotografii speciale, pe zedge si galaxy store nu prea am gasit, nu stiti voi ceva aplicatie de unde as putea descarca?
Mersi mult, pup =)

Răspuns Câştigător
| CraciunAlex0620 explică:

Uite, am găsit aici o serie de wallpapers pentru modelul tău de telefon care să "deghizeze" camera frontală: https://techbeasts.com/......apers/amp/ Acum sper să-ți placă și să-ți găsești unul potrivit. happy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Știam că wallpaper-urile se modelează pe forma ecranului telefonului. Tu de care cauți mai exact?

| CraciunAlex0620 explică (pentru anonim_4396):

Da se modeleaza, eu vreau ceva care într-un fel sau altul sa ascunda camera, ca si la s10, poza aia cu minionii, daca stii la ce ma refer

| CraciunAlex0620 explică (pentru CraciunAlex0620):

Mersi mult

| CraciunAlex0620 explică (pentru CraciunAlex0620):

Uite, am găsit aici o serie de wallpapers pentru modelul tău de telefon care să "deghizeze" camera frontală: https://techbeasts.com/......apers/amp/ Acum sper să-ți placă și să-ți găsești unul potrivit. happy