| NeyLyo10 a întrebat:

Stiti ca dupa ce descarcam de pe net un Windows, se creeaza un folder in C, pe nume Windows.old. Nu am nimic important acolo, m-ar mai ajuta la ceva fisierele de acolo (repet nu imi trebuie nimic de acolo)? Ca vreau sa sterg folderul, ocupa mult spatiu.

PS: Sunt fisiere de la Windows-ul vechi, am avut WinXP si m-am dus la Win7. M-ar mai ajuta cu ceva, daca le sterg se intampla ceva?
Fundaa! happy

Răspuns Câştigător
| DjNick112 a răspuns:

Salut, nu stiu ce ai descarcat ca ti-a creat un folder din ala, eu am descarcat la viata mea, daca descarci un windows bun trebuie sa fie cel putin in format.iso, cine stie de pe unde ai descarcat si cu siguranta plin cu virusi, in fine, poti sa il stergi fara probleme

3 răspunsuri:
| BoOoMbOnik a răspuns:

Nu, nu se intamplă nimic daca le ştergi.

| MskDesign a răspuns:

Windows old se creeaza atunci cand instalezi windows peste windows.

| Claudiusniper a răspuns:

Poti sa il stergi fara probleme.
Folderul ala este creat la instalarea unui alt windows pe o partitie pe care deja era un windows.