| Stefancalin1997 a întrebat:

Salutare TPU, știți cum as putea să-mi șterg unele conturi asociate cu adresa mea de Gmail? Am multe conturi dar nu mai știu pe ce site-uri și îmi tot vine emailuri enervante, am dat unsubscribe dar tot vin. Mulțumesc.

2 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Multe pot fi mail-uri de publicitate pe care tu nu ai cont dar au luat mail-ul dau de pe alt site. Singura optiune este sa dai unsubscribe.

| Catrice a răspuns:

Pai la mail scrie de cine e trimis.
Intri pe site-ul respectiv, intri in cont si il ștergi. Easy.