| HoriaMC a întrebat:

Sunt YouTuber am 210 abonati va rog ma puteti invata sa folosesc Blender? Nu stiu cam cat ar trebui sa dureze randarea ca eu am dat undeva sa se randeze si in vreo 5 ore nu s-a randat...
Va rog ajutati-ma!

4 răspunsuri:
| Axelrunda a răspuns:

Pai, fratele meu a folosit blender. Are un PC destul de bun, a dat pe el vreo 800 euro, si la o simpla poza cu un obiect 3d, ii lua poate 2 minute. La o poza foarte complexa 30 min pana la 2 ore. Si la video-uri nu mai zic...

| MarianVio a răspuns:

Salut! Sper sa inveti din acest tutorial. Bafta!
https://www.youtube.com/watch?v=dn5UkeMCpME

| HoriaMC explică (pentru MarianVio):

Mersi

| MarianVio a răspuns (pentru HoriaMC):

Cu placere! Sper sa te ajute.