| FlorinCiokan a întrebat:

Salutare TPU, Va rog ajutati-ma, am schimbat cartela dintr-un iphone 5s intr-un iphone 4 si nu stiu ce am facut pe iphone 5s ca acum pe 4 imi vine mesaj cu " ne pare rau nu aveti suficient credit pentru a trimite mesajul " cred ca am trimis din greseala vreun mesaj de pe celalalt telefon, cum pot sa rezolv sa nu mai vina mesaj? imi vine din 10 in 10 minute cate 3 mesaje cu acest anunt, ofer funda unui raspuns care ma ajuta! multumesc

1 răspuns:
| ImAnonymous a răspuns:

Intra la mesaje-> mesajul respectiv -> sus dreapta " editati" si dai pe "nu deranjati".