| andrei9834 a întrebat:

Vreau sa imi iau laptop-ul asta Lenovo ideapad Y700 si vreau sa stiu daca se merita performanta pentru jocuri mari puternice de ex gta 5 mafia 3 etc. va rog sa ma ajutati Aveti aici toate specificatiile

Laptop LENOVO IdeaPad Y700, Intel® Core™ i7-6700HQ pana la 3. 5GHz, 15.6" IPS Full HD, 16GB, HDD 1TB + SSD 256GB, NVIDIA GeForce GTX 960M 4GB, Free Dos

Răspuns Câştigător
| nopainkiller a răspuns:

Salut!
Cu siguranta ca merita, plus ca este considerat laptop de gaming la un pret destul de accesibil 4.000 Lei!+
Achizitioneaza acest laptop, fara a te gandi ca nu iti va merge nici un joc, orice joc care existent pana acum iti va merge la cele mai mari performante pe acest laptop!

| andrei9834 explică (pentru nopainkiller):

Mersi mult chiar il voi lua.

| nopainkiller a răspuns (pentru andrei9834):

Foarte bine! Sa stii ca este un produs bun! Uite un link de unde poti achizitiona produsul online, platforma eMag http://www.emag.ro/search/Lenovo%20ideapad%20Y700