| PatruCalin a întrebat:

Vreau și eu câteva recomandări cu un laptop bun sub 2000 de lei.
P.S. Nu vrei să-l folosesc pentru gaming,dar să fie totuși capabil să ducă un joc, două

Răspuns Câştigător
| Adelyna06 a răspuns:

Dell inspiron 3567
Il am de 2 ani, dintre care un an am jucat aproape non-stop cs:go, fortnite si merge perfect.

1 răspuns:
| andrefrancais a răspuns:

Dell Inspiron 3567, este un laptop extraordinar, pe locul I! Merge cs:go, merge fortnite, merge fnaf, e un laptop extraordinar.
Poti incerca si Lenovo g50-70, dar nu are performante la fel ca Dell!