| ionel6231 a întrebat:

Salutare tuturor!
Am o problema cu castile mele de la PC. Mai pe scurt, mufa s-a rupt si vreau sa unesc o alta mufa de la alte casti cu castile mele de la PC. Doar ca am o problema : firele de la castile de la PC sunt : albastru, verde, rosu, galben si un fir cu rosu si galben impreuna. la mufa care vreau sa o conectez la casti sunt urmatoarele fire : albastru, verde, rosu si galben, deci aici nu e prezent firul cu rosu si galben impreuna. Ce sa fac cu firul rosu si galben impreuna de la casti? Cum sa-l unesc la mufa?

Răspuns Câştigător
| JohnRR a răspuns:

Încearcă sa le lipesti pe rând între ele și deizolează firele lipsestele cu muzică in player la minim.

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Firul rosu si galben impreuna sunt de la microfon, nu ai unde sa le legi pe mufa noua.
Cel mai indicat este sa vorbesti cu un electronist sau sa-ti iei casti noi, mai de calitate.

| AllEyezOnMe a răspuns:

Mult mai bine cumperi altele, daca nu ai bani folosesti casti de telefon.

| CsGO16 a răspuns:

Mai bine cumperi alta