| anonim_4396 a întrebat:

Salutare tuturor, am o problema cu laptopul nu se conecteaza la wifi imi aparr CONECTION ARE AVAIABLE, insa nimic si nu stiu ce sa ii fac

2 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Drivarele sunt de vina va trebui instalate cele corespunzatoare

| gabicoo a răspuns:

Fa un restart.
Sau mai bine inchide-l și lasa-l 30 minute in pauza. Apoi pornește-l. O problema asemanatoare am avut si eu in urma unui update major. Eram panicat nu se conecta, am inchis laptop-ul, apoi am chemat un prieten care se pricepe. Când a venit amicul totul a functionat normal.
Poate fi de la supraincalzirea unor componente sau de la un driver neactualizat.
Succes
happy