| S3c0ndSh0t a întrebat:

Salutare tuturor.Am si eu nevoie de putin ajutor.Am nevoie de cineva care detine de ceva timp iPhone/iPod Touch.Nu stiu cum sa procedez cu iTunes. Daca se poate lasati un id de messenger pe privat si vorbim.Multumesc!

3 răspunsuri:
| andrei8 a răspuns:

Ca sa iei melodii de pe iTunes trebuie neaparat sa dai bani.Toate melodiile de pe iTunes sunt cu bani. Daca vrei melodii cu bani de pe iTunes spune-mi si eu iti zic cum procedezi si ce trebuie sa faci.Te rog frumos da-mi si mie funda.Cred ca ti-am fost de ajutor.

| S3c0ndSh0t explică (pentru andrei8):

Vreau sa bag un fisier din calculator prin iTunnes in iPod-ul meu.

| andrei8 a răspuns (pentru S3c0ndSh0t):

Nu se poate sa bagi un fisier prin iTunes in Ipod-ul tau. Poti doar sa bagi usb-ul dupa care o sa iti zica IPod conectat intri in ''My Computer'' o sa iti zica acolo, IPod intri acolo si acolo bagi fisierul dorit. Funda?