| anonim_4396 a întrebat:

Salutare tuturor, am si eu o dilema in legatura cu un monitor vs tv
momentan am un monitor de 17 inch, cablu tv dar fara televizor, practic nu am la ce sa ma uit.
in principiu eu as vrea sa imi iau ceva in asa fel incat sa ma uit la televizor dar sa imi iau si un monitor mai mare la calculator.
deci eu vreau sa ma uit la programe tv, dar sa pot folosi si calculatorul
as vrea sa mai stiu daca pot sa imi cumpar un monitor cu tv tuner incorporat si sa ma uit la programe tv dar sa folosesc si calculatorul
ce imi recomandati?

4 răspunsuri:
| ITMania a răspuns:

Ce buget ai?

| Garsonfane1979 a răspuns:

Simplu tv il poti conecta la pc fara probleme :] uite aici http://bit.ly/14Qcgqa

| uncetatean123 a răspuns:

Mi-am luat pana la urma un LG DM2752 si sunt relativ multumit, oricum sa stiti ca nu inca nu se merita sa dati bani pe 3d si nici varianta cu tv tuner incorporat nu e una prea avantajoasa. dar sa zicem ca momentan sunt multumit chiar daca am dat 14 mil cu tot cu transport