| Roberto2345 a întrebat:

Salutare tuturor. Am și eu o întrebare. Am blocat o persoana pe Instagram și vreau sa știu, dacă o deblochez, trebuie sa îmi dea iar "fallow" sau ma urmărește în continuare fără sa îmi trimită cerere? Contul meu de insta este privat. Mulțumesc, dau fundă

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| Reghqen a răspuns:

Salut, când blochezi o persoană pe Instagram acea persoană nu mai poate să vadă profilul tău, iar dacă o să te caute nu o să îți mai găseasca profilul. Atunci când o deblochezi trebuie să te caute iar și să te urmărească înapoi, deoarece când ai blocat-o automat l-ai șters și de la followerii tăi.

| Roberto2345 explică (pentru Reghqen):

Mulțumesc mult. Primește cumva notificare ca am scos-o? Nu cred. Mersi încă o data

1 răspuns: