| adytzzu03 a întrebat:

Salutare tuturor. Am si eu o intrebare.De cateva zile nu mai am sunat folosind google chrome. (youtube,facebook, 4tuning,etc.)absolut nici un sunet.Am windows 7 si pana acum nu am avut nici o probleme de 3-4 luni de cand il folosesc.Folosind internet explorer se aude,,,Nu stiu ce sa-i mai fac sad Am instalat,dezinstalat, reinstalat google chrome, flash player degeaba.Va rog sa ma ajutati! Bafta tuturor.

2 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Nu cumva l-ai date pe mute din volume mixer (da click pe iconita de sunet de langa ceas->mixer si vezi daca e pe mute google chrome sau daca e dat incet.

| LowWw a răspuns:

Rezolvarea problemei

trebuie sa aveti instalat

DivX HiQ
si
DivX Plus Web Player HTML5
le gasiti la extensions daca folositi chrome