| ș53fan a întrebat:

Salutare tuturor!
Am și eu o întrebare: uneori în pagina de chat să zicem a Snapchat la o persoană apare Snap nou! Acest Snap nou ce înseamnă?
Mi-a trimis mie ceva? Sau a pus ea ceva la poveste? Sau care e ideea de Snap nou?

4 răspunsuri:
| ș53fan explică:

Și asta înseamnă ce? Că am primit eu ceva pe chat sau că a pus ceva la poveste?

| ș53fan explică:

Aha! Deci asa este pana la urma! am inteles acum! In sfarsit cineva care mi-a explicat si mie! Va multumesc frumos! Zi faina si va doresc sa aveti parte de sarbatori fericite alaturi de cei dragi! Multumesc inca odata!

| FlorinCatalin95 a răspuns:

Un "snap" referitor la snapchat, inseamna un mesaj sau o poza care ti-a trimis-o strict tie, nu e pusa la poveste.

| Irinadeaconescu a răspuns:

Asta înseamnă ca ai primit un snap,