| STL a întrebat:

Salutare tuturor! Am si eu o mica problema nu merge sa vad filme blu-ray... imi merge cu incetinitorul, am incercat mai multe filme si s-a intamplat acelasi lucru. La filmele Xvid, Ts, HD merge fara nici o problema, am windows 7. Cumas putea rezolva problema?

Răspuns Câştigător
| TupacShakur a răspuns:

E clar.
nu ai cum sa vezi bluray -uri pe el.
se numeste netbook si este facut mai mult pentru navigarea pe internet si documente office. mai putin pentru filme.
si nu prea cred ca are placa video de 1gb.
punemi si mie ce laptop este. firma si modelul.

6 răspunsuri:
| TupacShakur a răspuns:

Placa video sau procesorul nu poate reda filme blu-ray deoarece nu sunt atat de performante.
Daca ai putea sa imi dai numele placii video si procesorului poate pot sa te ajut mai mult.

| STL explică (pentru TupacShakur):

Procesor: Intel Atom N450
Ram:1gb ddr2
Placav ideo : 1gb

| TupacShakur a răspuns (pentru STL):

Este de la procesor deoarece are o viteza doar de 1. 66 ghz si doar 512K cache.
as sugera un upgrade la procesor. spune-mi acesta este un laptop sau PC?

| STL explică (pentru TupacShakur):

Este un "Mini"Laptop.

| STL explică (pentru TupacShakur):

Toshiba NB500

| TupacShakur a răspuns (pentru STL):

Nu ai cum sa vezi blurayuri pe el si memoria placii video este pana la 256mb
pare rau.

| TupacShakur a răspuns (pentru STL):

E clar.
nu ai cum sa vezi bluray -uri pe el.
se numeste netbook si este facut mai mult pentru navigarea pe internet si documente office. mai putin pentru filme.
si nu prea cred ca are placa video de 1gb.
punemi si mie ce laptop este. firma si modelul.