| GasBoy a întrebat:

Salutare tuturor! Am si eu o problema cu laptopul meu.e un laptop Toshiba c660-11D,il am de 2 ani si in tot acest timp i-a fost reinstalat windows-ul doar odata.Azi merge laptopul foarte bine, dar apoi am iesit in oras si l-am lasatr pe sleep vreo 3-4 ore, apoi cand am venit laptopul merge extrem de greu(mai ales internetul)Merge doar facebook.Din ce cauza este? Vreau sa mentionez ca am o placa video destul de mare la el si jocurile nu imi prea merg bine.Trebuie sa reinstalez windowsul? Si daca da stiti unde as pute reinstala windows-ul in Botosani(la o firma specializata sau ceva de genu)?

2 răspunsuri:
| Goldenboy97 a răspuns:

Poti sa il instalezi si tu, nu e mare chestie. Iti trebuie un stick minim 4gb si poti sa te uiti la tutoriale pe youtube cum se face un stick bootabil si cum se instaleaza windows 7 sau xp. E usor.

| GasBoy explică (pentru Goldenboy97):

Vroiam sa ma duc la cineva care are experienta in asta.Eu stiu sa instalez doar xp.Si in plus nu vreau sa-mi asum nici un risc.