| AdyY99 a întrebat:

Salutare tuturor!

Am si eu o problema cu un Iphone 4: nu se mai aud sunetele din jocuri, muzica, in difuzorul telefonului. Daca suna, soneria se aude normal, in timpul convorbirii volumul se poate regla din butoanele de volum. Numai in jocuri, muzica si in orice aplicatie care are trebui sa scoata un sunet nu se aude nimic. Mai mult: in timpul redarii muzicii controlul de volum este inexistent lipseste pur si simplu de pe display.

Avand in vedere ca soneria suna, si in timpul apelului butoanele merg exclud o defectiune hardware a componentelor respective.

1 răspuns:
| Nasturica_Catalin_1997 a răspuns:

E o problema minora. mergi cu el la un specialist