| vily007 a întrebat:

Salutare tuturor, am si eu o problema daca ma puteti ajuta.Am un notbook Acer aspire one 532h si am pe el windows 7 vreau sa instalez windows8 am facut un stick bootabil cu w8 dar cand îi dau restart pentru a boota de pe stick im afisaza urmatorul mesaj-"AN OPERATING SYSTEM WASN'T FOUND. TRY DISCONNECTING ANY DRIVERS THAT DON'T CONTAIN AN OPETATING SISTEM". Ce ar trebuii sa fac. Notbookul îl am de nou a avut sistemul de operare windows7 starter instalat pe el.

Răspuns Câştigător
| Daniel_Alexandru_2000 a răspuns:

In cazul asta. Inseamna ca ori stickul are o problema ori tu ai facut ceva gresit cand ai pus fisierele sau e posibil sa fi uitat tu sa pui ceva. Sper ca te-am ajutat! Daca te-am ajutat, Fundita! big grin! O zi Buna!

2 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Windows 7 original va primi upgrade gratuit la Windows 10, in schimb un Windows spart nu va face asta.

| Daniel_Alexandru_2000 a răspuns:

In cazul asta. Inseamna ca ai o problema cu stickul sau ai gresit ceva cand ai adaugat fisierele. Mai incearca si vezi poate nu ai uitat vreun fisier. Sper ca te-am ajutat! Daca te-am ajutat, Fundita! big grin! O zi Buna!