| ChiosaRadhoo99 a întrebat:

Salutare tuturor.Am un cont de Facebook vechi pe care nu-l mai pot accesa pentru ca nu mai pot reseta parola.Contul nu este dezactivat dar nu pot sa resetez parola pentru ca nu primesc acel cod de resetare a parolei.Contul l-am facut cu nr de telefon si tot timpul cand uitam parola, o resetam cu usurinta, adica primeam acel cod.Va rog ajutati-ma cu un sfat.Mersi mult.

2 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu ai optiunea sa verific contul folosind numarul de telefon? Sa dai la "alte modalitati de verificare". Incearca sa te uiti pe adresa de mail pe care ai facut contul.

| CatalinB11 a răspuns:

In mod normal ar trebui sa primesti codul pe numarul de telefon sau adresa de email pe care le ai inregistrate pe Facebook. Daca nu primesti mesaj, inseamna ca numarul de telefon sau adresa de email sunt gresite.