| AndreiNaie a întrebat:

Salutare tuturor, am un LG L70 varianta single sim, am instalat cateva aplicatii, le-am mutat pe card dar degeaba. Problema este ca nu se muta de tot, am un card de 4gb si pot folosi decat 100mb pentru ca am doua jocuri instalate de 300mb le-am mutat pe card, dar nu cred ca s-au mutat in totalitate iar acum am spatiu in telefon cam 200mb. Vreau de exemplu sa joc jocuri mai mari, complexe, de 1bg sau mai mult dar nu le pot instala pentru ca nu am spatiu in telefon. Cum le pot instala direct pe card sau ceva de genul? As face root pentru ca am auzit ca asta ar cam fi singura solutie, dar pierd garantia si nu merita pentru ca am telefonul de 3 luni. Multumesc aticipat!

1 răspuns:
| Vladu23 a răspuns:

Daca pui un anumit joc pe card nu se pune tot jocul in sine, ci doar unele date, cum ar fi salvarea de exemplu