| KenJi a întrebat:

Salutare tuturor.Am un LG Optimus Me P350 si vreau sa il rootez.Am incercat sa il rootez cu z4root mi s-a inchis exact cum scria in tutorial, dupa ce am selectat din aplicatii la debugging usb, dar nu stiu sigur daca s-a rootat.Cum pot vedea asta? Si ce pot face pe el atata timp cat e rootat? Am luat un hack pentru orice care merge folosit doar daca telefonul e rootat, insa imi apare ca nu este cand intru in el. Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| ΔH a răspuns:

Vezi daca ai aplicatia Superuser.
Daca o ai inseamna ca telefonul e rootat, daca nu, nu ai reusit.

Incearca si cu super one click daca nu ai reusit.

| andreibrebeanu a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=llwnfcQZi0w
uite aici cum sal rootezi
si descarca system updater din google play si el iti arata daca este telul rootat