| anonim_4396 a întrebat:

Salutare tuturor! Am un mp3 player si as vrea sa il conectez la masina prin modulatorul FM. Astazi am copiat niste melodii din pc pe mp3, dar cand deschideam mp3-ul si incercam sa redau muzica de pe el imi spunea ca nu sunt fisiere existente.Prima data era formatat in FAT32, apoi l-am formatat in NTFS, dar tot nu merge sa redau muzica din mp3. In schimb, daca as conecta mp3-ul la pc imi apar toate melodiile. Cum as putea sa rezolv problema?
Multumesc!

11 răspunsuri:
| Anonimuserr a răspuns:

Încearcă cu Fat32

| RAY a răspuns:

Fat32 trebuie

| GabrielStn a răspuns (pentru RAY):

Degeaba. cand deschid mp3 player-ul imi spune ca nu sunt file existente. Am incercat si cu "send to"si "copy&paste". Ce as putea face?

| RAY a răspuns (pentru GabrielStn):

Piesele apar pe mp3 player?

| GabrielStn a răspuns (pentru RAY):

Nu apar. imi spune "Nu exista file", atat in format NTFS, cat si FAT32.

| RAY a răspuns (pentru GabrielStn):

Fisierele sunt in format mp3?

| GabrielStn a răspuns (pentru RAY):

Da..sunt absolut toate in format mp3.

| RAY a răspuns (pentru GabrielStn):

Inseamna ca e stricat

| GabrielStn a răspuns (pentru RAY):

Ce o fi mai exact stricat, se poate rezolva? un update de firmware poate rezolva problema?

| RAY a răspuns (pentru GabrielStn):

O resoftare da

| GabrielStn a răspuns (pentru RAY):

Am reusit pana la urma sa il fac, formatandu-l din nou in FAT32, iar pentru a adauga muzica am folosit drag&drop, observand ca daca folosesc "copy&paste" sau "send to" mp3-ul nu citeste fisierele scrise. Singura problema ar fi sunetul. se aude foarte prost, si nu, nu e de la casti. Mersi oricum de informatii.