| MaimascuGeorge a întrebat:

Salutare tuturor! Am vazut ca e mai convenabil sa-ti iei un PC de gaming pe piese. Bugetul este de 2000lei si caut o configuratie cat mai buna. Daca ma puteti ajuta as fi foarte recunoascator! Multumesc!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu zic sa iei un ps4, pentru ca de 20 mil faci un pc mediu asa, si o sa apara jocuri care o sa cera din ce in ce mai mult. LA ps4 nu iti faci griji ca nu iti merge nu stiu ce joc. Ps4 apare in ro pe 29 ianuarie

| SpikeSpigel a răspuns:

De fapt, ca sa il faci pe piese costa mai mult si risti sa nu se potriveasca, tu sa cauti ceva cu PCI X4 pe net gasesti exact, cand vine e X8.

| MaimascuGeorge explică:

As dori sa-mi mearga cs go la cel putin 60fps-uri, si gta 4.