| EcceHomo a întrebat:

Salutare tuturor,

Azi am auzit de George prima oară.Au fost cuvinte frumoase din partea unui funcționar BCR. Zicea că arată mai bine decât Amazon.Acu' eu nici pe Amazon nu-l cunosc,aşadar,îl ştie cineva pe George,ce ştie să facă, arată aşa bine precum susținea acel funcționar?
Şi când l-aş putea cunoaşte şi eu?

Răspuns Câştigător
| flixbuster a răspuns:

Serios acum, un articol care descrie destul de bine ce si cum am citit aici: http://www.profit.ro/......e-18243555

Ne indreptam spre era in care bancile vor sa renunte cat mai mult la angajati (greu de gasit/satisfacut/pastrat si in general prost pregatiti) in favoarea platformelor digitale care ofera o experienta unitara oricui, oriunde s-ar afla (si in plus lucreaza 24x7, nu pleaca la concurenta, nu se imbolnavesc si nu vor marire de salariu si bonus in fiecare an).

17 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ce George?

| PersonajFictiv a răspuns:

Stiu eu un amic ce l-am avut in copilarie pe nume George, a dus-o pe una la bunica'sa si a facut...a fu***-o, a lasat prezervativul acolo apoi si dupa o zi bunica'sa intreba vecinii ce e ala.
(Si da, am cautat pe google, e ceva legat de o aplicatie da nu stiu ce e ).

| EcceHomo explică (pentru RAY):

De data asta, ai pus întrebarea corect.happy

| EcceHomo explică (pentru PersonajFictiv):

George al tău are anumite probleme. Sper să nu fie aşa în toate cazurile.big grin

| PersonajFictiv a răspuns (pentru EcceHomo):

A fost acum vreo 7 8 ani in urma asta.
Nu era asa in toate cazurile, in unele arunca prezervativul la gunoi probabil.
Si nu speri, minti, nu iti pasa de George, are bug-uri.

| RAY a răspuns (pentru EcceHomo):

Ma bucur

| flixbuster a răspuns:

Sa inteleg ca BCR l-au concediat pe Liviu si l-au angajat pe George?

http://www.youtube.com/watch?v=I3K3e6OJM8o

Cre' ca George stie sa faca si doamne/domnisoare pe langa domni. Nu stiu daca arata bine, totul e sa faca bine ce face.

| EcceHomo explică (pentru flixbuster):

Acum înțeleg. Funcționarul BCR l-a cunoscut pe Liviu şi garantează pentru George, fiindcă îmi amintesc că a zis şi :"Deocamdată, George este disponibil doar pentru noi, angajații BCR."

| flixbuster a răspuns (pentru EcceHomo):

Daca chiar nu mai poti astepta pana George devine disponibil pentru publicul larg, poti sa-l rogi pe functionarul BCR sa te invite la o sesiune de private banking in 3 cu el si Georgewinking

| EcceHomo explică (pentru flixbuster):

Vor fi numai roboți peste tot, cu cine ne vom mai certa?

| flixbuster a răspuns (pentru EcceHomo):

Pai tot noi intre noi, oamenii. Vom avea timp berechet, ne vom certa la maxim stand pe plaja cu paharu' in mana. Robotii vor munci si noi vom boieri (si ne vom certa).

| EcceHomo explică (pentru flixbuster):

Dă,Doamne!

Răspuns utilizator avertizat
| EcceHomo explică (pentru DecsterIsBackMtfk):

Pe tine te ştiu, George!
Nu eşti tu cel căutat!winking

Răspuns utilizator avertizat
| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

George este doar in certificatul de nastere; in restul actelor se numeste Georgiana. rolling on the floor

| EcceHomo explică (pentru DecsterIsBackMtfk):

3,dacă îl luăm în calcul şi pe George Brunetul.winking