| tay587458975 a întrebat:

Salutare tuturor si asta e o intrebare pentru cei care au telefon cu Windows Phone.

Am un Nokia Lumia 520 si de acum 5 zile am bagat niste melodii pe card cand il aveam intr-un telefon ANDROID si acel telefon citeste cardul.ok.dar cand am bagat in telefonul cu windows nu imi mai citeste nimic, nu mai face poze(Se baga pe card)...Am reformatat cardul si am luat-o de la inceput..numic.

Si inainte sa se intample acest incident nefericit imi citea si in telefon imi arat melodia de 3 ORI! nu stiam de ce? ..eu zic sa il vind sau sa il duc la reparat...dar mai bine sa ma ajutati voi si fara ca rezolv problema la service sad

Dau funda..HELP ME!

1 răspuns:
| Foloanca a răspuns:

Eu zic sa il vinzi si sa cumperi altul cu android deoarece daca il duci la reparat si se strica din nou iar trebuie sal duci la reparat si tot asa. Deci eu zic sa il vinzi.