| VladVladutz23 a întrebat:

Salutare, tuturor! Stiti cumva un site PTC care sa mearga bine pe telefoanele Android (sa nu necesite flash player) sau chiar unul care sa aiba o aplicatie? Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Salut, http://www.clixsense.com/ e cel mai bun, dar fara sa investesti ceva inainte nu prea cred ca ai ce sa faci. Vei putea scoate foarte putini bani gen 2-3 euro dar foarte, foarte greu. Eu am investit la inceput 50 de euro dar e greu sa-i gestionezi, am ajuns sa fac 65 de euro dupa care m-am lasat. Dar, daca ai timp poti incerca.

| VladVladutz23 explică:

Faza este ca am incercat clixsense dar problema e ca nu pot vedea anunturile pe telefon.