| Vladdy55 a întrebat:

Salutare tuturor, sunt nou pe aici si am nevoie de ajutorul vostru daca se poate..am de realizat un proiect si am nevoie de o placa arduino la care se pot atasa 4 motorase si prin care cu ajutorul unui soft sa le pot actiona atat pe rand/separat, cat si deodata/consecutiv, am cautat dar fara rezultat, aveti idei unde as putea gasi sau procura una care sa indeplineasca aceste conditii? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Placa o iei de aici :
https://ardushop.ro/ro/40-placi-de-dezvoltare

programarea nu o faci prin mesaje pe TPU. Muncesti singur - eventual cu cineva priceput alături

| Vladdy55 explică (pentru sierra1):

Mersi de ajutor, nu am cerut programarea, doar placa, am spus asta doar pentru a intelege ce vreau sa fac.

| sierra1 a răspuns (pentru Vladdy55):

Să fii iubit