| kilder64 a întrebat:

Salutare, vin si eu cu o problema la un ASUS A541U, am reinstalat windows 7 dupa ce avea windows 10 am instalat driverele, surpriza, nu merge touchpadul si tastele fn. In bios merge mouse-ul din touchpad dar cand se deschide windowsul nu merge? Sper sa stie cineva ceva.

3 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

STERGE IMBECILITATEA AMARATA windows 7 si pune windows 10
TOATE laptop-urile din ultimii ani (de cand a aparut generatia 7 de Intel, apoi urmati si de amd) NU mai merg decat cu windows 10!

insa toti puradeii au ramas fixati pe windows 7 ca, cica, ca ar fi mai "light" indiferent cate PROBLEME ABSOLUT IMBECILE AU... DOAR D'AIA!

UITE AICI:

https://www.asus.com/supportonly/A541UA/HelpDesk_Download/
indiferent ce bios ai TOT NU ARE SUPORT ***DECAT*** PENTRU WINDOWS 10

| flixbuster a răspuns (pentru Bizon95):

Mai, tu in general dai raspunsuri bune, pari sa fii o persoana inteligenta.

Lucreaza putin la forma mesajului, nu mai fi atat de agresiv ca doar iriti omul si nu se mai uita la ce scrii daca ai dreptate sau nu.

Puteai sa ii spui frumos ca Windows 7 mai are doar doua luni de suport si ca oricum laptop-ul lui are doar suport de Windows 10.

Ziceau batranii: "vorba dulce, mult aduce".

Pace!

| Bizon95 a răspuns (pentru flixbuster):

happy
da, recunosc cu mana pe inima ca am un ton cam acid
iar cand vad o chestie aiurea, mi se scoala tarata si putin exagerez

TOTUSI, te rog mult sa ma crezi, ca, cu cineva care a ajuns la o concluzie definitiva gresita, atunci pana nu il scuturi bine, nu reconsidera ideea orice ar fi

da, stiu ca social e incorect, si ca ma distreaza, nintel, nintel big grin