| AidDja a întrebat:

Salutare,

Vreau sa creez un site web free. Imi puteti sugera ceva link-uri catre creare site free? Care vi se par cel mai usor customizabile?

Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

"Free" și "bun" sunt termeni care se exclud când vine vorba de site-uri web. Poți folosi buildere precum Wix dar tine cont că pentru un cont gratis opțiunile sunt puternic limitate și nu vei primi domeniu.

| AidDja explică (pentru PainTech):

Multumesc! Domeniu se poate cumpara ulterior?

| PainTech a răspuns (pentru AidDja):

Da. Dar va trebui cel mai probabil sa faci upgrade la versiunea pro (asta pe langa costul domeniului).

| Zuzu1991 a răspuns:

Wix.com
ala e cel mai cel, cel mai usor, cu cele mai multe template-uri, app-uri, etc.
poti foarte usor sa iti faci si magazin on-line, forum, blog, etc.