| Ionut7743 a întrebat:

Salutare
Vreau sa imi cumpăr o brățară fitness ce imi recomandati intre XIAOMI Mi Band 4 si SAMSUNG Galaxy Fit e sau daca imi recomandati altceva.
Ca telefon am in s9 plus

4 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Mi Band 3 e la un pret foarte bun, si 4 nu e mare fis in plus. In alta ordine de idei... si 4 o gasesti la un pret acceptabil, depinde de pe unde o iei.

| Ssssmokin a răspuns:

Iti recomand Xiaomi Mi Band 4. Are un prieten Mi Band 3 si este foarte multumit de el. Din cate am vazut au foarte multe recenzii pozitive si sunt si ieftine.

| AwGenetix a răspuns:

M-au impresionat placut mereu cei de la XIAOMI, eu as merge catre ei.

| Zosima123 a răspuns:

M-ai spart cu întrebarea asta laughing
Nici nu am înțeles mare lucru. Nici nu am auzit de brățările alea?