| Ionut7743 a întrebat:

Salutare.

Vreau sa imi cumpăr un card de memorie de la Samsung de 128GB.
Am văzut că sunt mai multe modele.
Imi puteti spune diferenta dintre ele si care este mai bun?

6 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Ai nevoie de asa ceva : http://bit.ly/2KGVwxk la ce criterii ai selectat tu.

| Violleta2022 a răspuns:

Vezi compatibilitate intre card si ce laptop/PC ai tu acasa.

| Ionut7743 explică (pentru Violleta2022):

Pai il iau pentru telefon, am un s9 plus ideea e ca nu găsești foarte multe informatii pe net si nu stiu cat de corecte sunt vitezele

| anonimg a răspuns:

Ia-l pe acela care are viteza de transfer mai mare, chiar și dacă are o capacitate mai mică de stocare.