| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi fac un forum de gaming si mi-am cumparat un domeniu.ro, l-am hostat si mi l-au activat. In continuare ce ar trebui sa fac ca sa pot intra pe adresa mea www.exemplu.ro?
Cand intru imi zice "Această pagină web nu este disponibilă".

2 răspunsuri:
| StIlled a răspuns:

Frt tu ti-ai pus la adresa www.exemplu.ro?
Era doar un exemplu cand iti cumparai domeniu nu trebuia sa il pui!

| ady91 a răspuns:

Www.exemplu.ro e un exemplu de adresa dat de mine, nu adresa mea. Pe mine ma intereseaza ce trebuie sa fac sa mi se activeze adresa. Ce conteaza numele ei?