| 94Lucifer94 a întrebat:

Salutare, vreau să îmi iau in pc de gaming all in one. Problema este ca nu este un brand cunoscut, doar site-ul este unul popular din UK. Mi l-am configurat cu un procesor i5-7600K, de 3.8 mhz, placa video RX VEGA 64, de 8 gb, cooler mai scump și pasta de răcire la fel, 16 gb ram pe 3200 mhz. Prețul a ajuns la 1900 de lire, că am ales si 5TB hard disk, 256 SSD. Configurația este una care duce orice joc pe ultra. Dar poate cineva sa imi zică pe cati mhz este display-ul, și dacă chiar merită să bag componente asa scumpe intr-un all in one de genul? Nu găsesc informații pe net despre acest AIO. Problema este temperatura la care poate urca, și câte ore de utilizare intensivă duce fără să apară probleme. Poate cineva care se pricepe sa arunce o privire? https://www.pcspecialist.co.uk/aio/VanGuardII-32/

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

In aceasta lista detalii nu sunt... n-am cum sa am o parere!