| BoGdY1107 a întrebat:

Salutare, vreau să îmi instalez un Virtual Machine, dar nu știu cum să îi configurez placa video, că vreau să mă joc FIFA 07, care de la Windows 8 in coace nu îl mai pot instala, un video tutorial daca se poate, sau sugestii?
Mulțumesc anticipat

3 răspunsuri:
| flixbuster a răspuns:

Foarte simplu: masinile virtuale nu au placa video pentru gaming, nu sunt proiectate pentru asa ceva.

| BoGdY1107 explică (pentru flixbuster):

Pai mie pentru asta mi-ar trebui

| flixbuster a răspuns (pentru BoGdY1107):

Uite, eu vreau sa zbor cu masina - imi dai tu un tutorial, sugestii cum sa fac masina sa zboare? Ei, cam la fel e si ce vrei tu.