| DoRu a întrebat:

Salutare. vreau sa imi instalez windows 7 si sunt curios cu o chestie, cand bifezi termenii si conditiile dupa next, iti apare refresh, load driver, drive options (advanced)… sa zic ca dau click pe partitia pe care vreau sa se intaleze windowsul (c-ul) imi mai ramane d-ul daca fac asa? daca am pierdut d-ul m-am nenorocit!
va rog frumos sa-mi raspundeti, am nevoie urgent!
multumesc!

Răspuns Câştigător
| Alyn1998 a răspuns:

Deci partitia D: ramane dar daca vrei windows 7 pentru la lucru adica cu scris si chestii din astea este bun ca are interfata placuta
dar daca vrei acel windows sa nu te astepti sa iti mearga prea multe jocuri dar nici cele mai noi mai ales daca ai pe acela 64-bits pentru ca windows 7 ocupa destul de multa memorie
deci in concluzie daca vrei gaming(jocuri cu grafica si gameplay tare) incearca sau ramai pe windows xp pentru ca nu ocupa aproape nimic din memorie