Întrebare recomandată | cristiFCSB123 a întrebat:

Vreau sa stiu, ce este mai bun? PS4 sau Xbox One?

Răspuns Câştigător
| DennisMan a răspuns:

In opinia mea Xbox one

9 răspunsuri:
| Mihai03 a răspuns:

Sincer, PCul este cel mai bun pentru ca merg pe el mai multe jocuri si poti oricand sa il imbunatatesti!

| VelaJohnny a răspuns:

Depinde de jocuri. Daca iti place Fallout 4, Skyrim si jocurile exclusive pe Xbox, atunci Xbox (din cate am inteles, pe PS4 nu erau modurile permise o vreme la Skyrim si Fallout 4, din cauza celor de la Sony, nu stiu in prezent)

Daca iti plac exclusivele de pe PS4, atunci ala e mai bun pentru tine. Parerile sunt impartite mereu, nu poti spune ca e un standard in priviinta asta. Personal, as opta pentru Xbox One.

| dragosbogdan001 a răspuns:

Iti recomand Xbox one.

| Stefancalin1997 a răspuns:

PS4 clar

| Messi120 a răspuns:

Xbox 360

| SANDREIH a răspuns:

PS4

| andreiqq112 a răspuns:

Eu am auzit ca PS4 are mai mult fps dar recomand un pc mai bun

| Theto97 a răspuns:

PlayStation4.