| misumihai00 a întrebat:

Vreau si eu sa imi achizitionez un laptop, as dori sa imi oferiti ceva propuneri in legatura cu urmatoare decizie. Vreau sa aiba un procesor si o placa video puternice care sa poata duce jocuri precum gta iv sau assasin creed. Am un buget de maxim 2000 lei, tind spre ceva cu i5 si placa video de 2 gb. vreau niste argumente pentru ceea ce urmeaza sa imi recomandati. dau funda :*

1 răspuns:
| Jipa95 a răspuns:

Ai cam multe pretentii de la un buget de 2000 lei. Fa un mic efort pentru asta : http://www.pcgarage.ro/......der-black/
Chiar si asace vrei tu nu costa decat de la 3000 lei in sus.