| anonim_4396 a întrebat:

Salutare, vreau statusuri de pus in descrieri pe Facebook, nu vreau link(doar de tumblr, daca exista unul cu astfel de statusuri)sa fie originale, si oarecum ceva thug life, nu stiu daca ma intelegeti, ceva special(sunt baiat).

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lol, se mai practica asa ceva? laughing)))
Sigur suntem in 2016?

| FlorinGamingRo a răspuns:

Si maine va fi o noua zi dar gandeste-te vei reveni si ma vei implora sa fiu din nou a ta si eu iti voi raspunde: Am fost dar nu ai apreciat

Chestia haioasa la acest status este ca, in momentul in care realizezi ca acest text este fara sens, este prea tarziu pentru a te opri din citit.

Lenesul are totdeauna chef sa faca ceva, dar incepand de maine. Luc de Clapiers

Mi-am readus la loc zambetul pe care odata il credeam pierdut!

Nu te mai gandi cine cum a gresit, cine a plans cand celalalt a zambit