| KenTuu a întrebat:

Salutari, am nevoie de putin ajutor. am windows 8 si. de fiecare data cand deschid jocul League Of Legends apare un chenar cu o eroare langa ceas care spune "Display driver stopped responding and has recovered"

"Display driver NVIDIA Windows Kernel Mode Driver, Version 331.65 stopped responding and has successfully recovered"

Ce pot face in aceasta situatie?

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Fa update la placa video! Aceasta versiune de driver e foarte veche! Bafta!

2 răspunsuri:
| KenTuu explică:

S-a rezolvat, mersii pavel

| dodi2000 a răspuns:

Hei ai Nokia lumia nu stiu cat? Ca sa descarci jocuri nu ti-a cerut configurarea familiei? Ca mie îmi cere dar după ce am facut-o tot nu mă lasa sa descarc jocul