| WeAreSmart a întrebat:

Salutari, am o intrebare happy. Ieri am mai umblat prin computer sa vad ce mai este, si am intrat in Control Panel iar acolo am vazut ca trebuie sa pun un cod (tin minte ca acesta mi s-a cerut si cand am instalat Windowsul) am cautat in internet acel cod si l-am scris acolo, apoi mi-a spus ceva de genul "Windowsul a fost actualizat cu succes pana la versiunea Maximala" iar acum in loc de Windows Profesional imi scrie Windows Maximal. E bine sau am facut ceva rau?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Felicitari, acum poti sa-l formatezi si sa pui iar win pe el!

| tr3ig a răspuns:

Ai facut update la win. nu stiu cat o sa iti mai meargawinking daca iti merge lasa-l asa daca nu baga winu iar.

| K13 a răspuns:

Din ce ai scris tu, inteleg ca ai facut un Update la Windows.
Daca se numeste "Maxima -Windows" atunci este in regula. Este un soft care a cooperat cu toate sistemele de operare (MAC, LINUX, WINDOWS). Nu s-a intamplat nimic rau.

| SpEed07 a răspuns:

Ai Windows XP?

| WeAreSmart explică (pentru SpEed07):

Windows 7

| pozeanimate a răspuns (pentru WeAreSmart):

Daca vrei sa-ti mearga pc mai rapid, reinstaleaza windows, opreste update