| tiago a întrebat:

Salutari! Am si eu o dilema, cum pot scapa de miile on click ads de pe site-uri gen kissanime sau 9anime. Am incercat cu ad blocker dar dupa mi se blocheaza site-ul din vina ca folosesc extensia. Help pls sad

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu folosesc 9anime.
1.Schimbi browserul:Opera are ad blocker fara sa bagi extensie.
2.Folosesti mai multe tipuri de ad block
3.Selectezi episodul si dai refresh pana cand isi revine.

Daca ai 9anime de ce sa folosesti si kissanime?

| tiago explică (pentru anonim_4396):

Cateodata apare mai repede un episod pe kissanime sau kiss anime are calitate mai mare la videoclip asta se aplica si la 9anime cateodata ei au un episod mai repede dar calitatea video e cam redusa in general. + KissAnime are optiunea de downloadare a episoadelor dorite ceva ce 9anime nu mai are de cv timp ( sau eu n-am observat ). N-as prea dori sa imi pun si opera pe pc din vina specifiactiilor reduse, acesta mi-ar reduce si mai mult din ram-ul pe care l-as putea folosi si find un " hardcore gamer " nu prea imi pot permite :/

| anonim_4396 a răspuns (pentru tiago):

Poti descarca si de pe 9anime :
( https://postimg.org/image/g3v7fqc51/ )
De asemena, exista mai multe playere pe care poti selecta calitatea pana.
Nu stiu ce"hardcore gamer" esti tu daca nu iti ruleaza in browser un plus.