| ooOOMrDibbsOOoo a întrebat:

Salutari, am si eu o problema, mi-am brick-uit telefonul, Samsung galaxy ace 5839i, l-am rezolvat cu un RoM custom. apoi l-am schimbat cu cel original, de pe telefonul sorei mele, dar am o problema, nici pe custom rom, nici pe cel original nu-mi arata contactele de pe sim, ce e de facut? mentionez ca am facut si asta, : "Go to contacts Menu

Click left button

Click More

Click Display Options

Under Select contacts to display

Disable all phone contacts

And

Enable Tick under SIM All contacts" si nu merge, ma poate ajuta cineva?

1 răspuns:
| PsP05vOlTaJ a răspuns:

Pai daca schimbi cartela nu iti mai apar numerele dar daca le salvezi in SIM.BAFTA!