| Sebi202 a întrebat:

Salutari,astazi am avut nevoie de ajutor iar cineva s-a oferit sa ma ajute prin team viwer. Acesta m-a ajutat si dupa totul am inchis aplicatia si am si sters-o. Dar acum intrebare mea el dupa ce am sters aplicatie el mai poate intra din nou ca fara sa stiu si sa se uite prin foldere care nu ar trebui? Adica pe scurt el a intrat si dupa ce a iesit el sa mai poata intra din nou ca fara sa stiu. Dau funda! Multumesc de ajutor

1 răspuns:
| eckblume a răspuns:

Nu poate. Si putea sa se conecteze doar daca avea acordul tau (ai vazut ca e o parola acolo - se schimba de fiecare data, nu ramane aceeasi cand te conectezi). Stai fara grija.